Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Szukamy więcej towaru!
Kiedy produkt będzie dostępny
Opis

Kup tą złotą lustrzaną monetę stworzoną przez Royal Canadian Mint po najniższej cenie. Te monety upamiętniają różnorodność kanadyjskich ikon i tematów w złocie czystości 9999.

Te monety były pierwotnie produkowane jako kolekcjonerskie przez Royal Canadian Mint i są idealnym sposobem na rozpoczęcie kolekcji złotych monet. Jakość i szczegółowość są odpowiednie dla kunsztu z którego znana jest mennica. Monety przedstawiają Kanadę w pełnej chwale, od flory i fauny do unikalności Kanadyjczyków.

Moneta którą otrzymasz może być w kapsule lub nie, może posiadać certyfikat lub nie, może być w oryginalnym opakowaniu menniczym lub nie, może ale nie musi mieć ślady użycia. Moneta, która otrzymasz zapewne będzie różna od tej na obrazku powyżej. Monety te sprzedawane są jako wartość bulionowa, nie jako przedmioty kolekcjonerskie.

Rozpocznij kolekcję już dziś!

Specyfikacje
4511
CA
Royal Canadian Mint
Trochę Używane
9999
CA
13.92
CAD 0.50
0.0400

SKU

4511

Kraj

CA

Producent

Royal Canadian Mint

Stan

Trochę Używane

Czystość

9999

Kraj Pochodzenia

CA

Średnica (mm)

13.92

Środek Płatniczy

CAD 0.50

Waga Metalu (ozt)

0.0400
Opinie