Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Dostępny
Opis

Każdy woreczek z wartością nominalną $10 zawiera około 6 uncji srebra. Roczniki są różne w każdym opakowaniu, lecz każda moneta będzie wykonana w 80% ze srebra (albo przed 1967 lub specjalna edycja 80% srebra z późniejszych lat).

Oficjalny środek płatniczy - srebrne monety o czystości 80% są prawdziwą obiegową walutą jak dziesięciocentówki, ćwierćdolarówki, monety półdolarowe itp, które zostały wybite przez Canadian Mint w czasach, gdy prawdziwe srebro było używane w systemie monetarnym. Prywatnie wybijane monety bulionowe nie są legalnym środkiem płatniczym, nie można ich wydawać w sklepach.

Zawartość gwarantowana - Każda moneta zawiera 80% czystego srebra oraz 20% innych metali użytych jako utwardzacze, zgodnie z gwarancjami Canadian Mint. Each $10 face-value bag contains 6 ounces of pure silver, whether it's comprised of dimes, quarters, half dollars or silver dollars.

Niesamowita elastyczność - Możesz kupić nominał jaki zechcesz, masz wybór alternatywnych wielkości, które nie istnieją, gdy kupujesz produkty jak na przykład 100 uncjowe sztabki srebra. W rzeczywistości, możesz kupić i sprzedać nominały tak małe jak jedna dziesięciocentówka, jeśli masz ochotę.

Łatwe do przechowywania i transportu - Z większą elastycznością w nominałach i możliwością podziału woreczka we własnym zakresie, na przykład podzielenie $10 woreczka na dziesięć woreczków $1, masz możliwość sprzedać lub wykorzystać dokładną, zaplanowaną wartość.

Rocznik i stan mogą się różnić. Podane wymiary są przybliżone i będą się różnić w niewielkim stopniu. Waga metalu przedstawiona w szczegółach dotyczy tylko zawartości srebra.

This item is taxable in Canada.

Specyfikacje
3691
CA
Royal Canadian Mint
Trochę Używane
800
CAD 10
6.0000

SKU

3691

Kraj

CA

Producent

Royal Canadian Mint

Stan

Trochę Używane

Czystość

800

Środek Płatniczy

CAD 10

Waga Metalu (ozt)

6.0000
Opinie