Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Dostępny
Opis

Każdy woreczek z wartością nominalną $250 zawiera około 178.75 uncji srebra. Roczniki będą różnić się w zależności od woreczka, lecz każda moneta będzie zawierać 90% srebra (albo przed 1965 rokiem lub specjalna edycja %90 srebra z późniejszych lat).

Oficjalny środek płatniczy - monety o 90% zawartości srebra są prawdziwymi monetami obiegowymi, jak dziesięciocentówki, ćwierćdolarówki, monety pół dolarowe itp, wybijane przez US Mint w czasach, gdy prawdziwe srebro było ciągle używane w mennictwie. Prywatnie wybijane monety bulionowe nie są legalnym środkiem płatniczym, nie można ich wydawać w sklepach.

Zawartość gwarantowana - Każda moneta zawiera 90% czystego srebra oraz 10% innych metali użytych jako utwardzacze, zgodnie z gwarancjami US Mint. Każdy woreczek z wartością nominalną $250 zawiera 178.75 uncji czystego srebra, w jego skład wchodzą dziesięciocentówki, ćwierćdolarówki i monety półdolarowe, rzadziej jednodolarowe.

Niesamowita elastyczność - Możesz kupić nominał jaki zechcesz, masz wybór alternatywnych wielkości, które nie istnieją, gdy kupujesz produkty jak na przykład 100 uncjowe sztabki srebra. W rzeczywistości, możesz kupić i sprzedać nominały tak małe jak jedna dziesięciocentówka, jeśli masz ochotę.

Łatwe do przechowywania i transportu - Z większą elastycznością w nominałach i możliwością podziału woreczka we własnym zakresie, na przykład podzielenie $100 woreczka na dziesięć woreczków $10, masz możliwość sprzedać lub wykorzystać dokładną, zaplanowaną wartość.

Rocznik i stan mogą się różnić. Podane wymiary są przybliżone i będą się różnić w niewielkim stopniu.

Waga metalu przedstawiona w szczegółach dotyczy tylko zawartości srebra.

Specyfikacje
3108
US
U.S. Mint
Trochę Używane
900
USD 250
178.7500

SKU

3108

Kraj

US

Producent

U.S. Mint

Stan

Trochę Używane

Czystość

900

Środek Płatniczy

USD 250

Waga Metalu (ozt)

178.7500
Opinie