Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Dostępny
Opis

Każdy woreczek z wartością nominalną $10 zawiera około 7.15 uncji srebra. Roczniki będą różnić się w zależności od woreczka, lecz każda moneta będzie zawierać 90% srebra (albo przed 1965 rokiem lub specjalna edycja 90% srebra z późniejszych lat).

Oficjalny środek płatniczy - monety o 90% zawartości srebra są prawdziwymi monetami obiegowymi, jak dziesięciocentówki, ćwierćdolarówki, monety pół dolarowe itp, wybijane przez US Mint w czasach, gdy prawdziwe srebro było ciągle używane w mennictwie. Prywatnie wybijane monety bulionowe nie są legalnym środkiem płatniczym, nie można ich wydawać w sklepach.

Zawartość gwarantowana - Każda moneta zawiera 90% czystego srebra oraz 10% innych metali użytych jako utwardzacze, zgodnie z gwarancjami U.S. Mint. Każdy woreczek z wartością nominalną $10 zawiera 7.15 uncji czystego srebra, w jego skład wchodzą dziesięciocentówki, ćwierćdolarówki i monety półdolarowe, rzadziej jednodolarowe.

Niesamowita elastyczność - Możesz kupić nominał jaki zechcesz, masz wybór alternatywnych wielkości, które nie istnieją, gdy kupujesz produkty jak na przykład 100 uncjowe sztabki srebra. W rzeczywistości, możesz kupić i sprzedać nominały tak małe jak jedna dziesięciocentówka, jeśli masz ochotę.

Łatwe do przechowywania i transportu - Z większą elastycznością w nominałach i możliwością podziału woreczka we własnym zakresie, na przykład podzielenie $10 woreczka na dziesięć woreczków $1, masz możliwość sprzedać lub wykorzystać dokładną, zaplanowaną wartość.

Rocznik i stan mogą się różnić. Podane wymiary są przybliżone i będą się różnić w niewielkim stopniu.

Metal weight displayed in details is the silver content only. Cotton bag may or may not be included depending on availability.

Specyfikacje
3106
US
U.S. Mint
Trochę Używane
900
USD 10
7.1500

SKU

3106

Kraj

US

Producent

U.S. Mint

Stan

Trochę Używane

Czystość

900

Środek Płatniczy

USD 10

Waga Metalu (ozt)

7.1500
Opinie