Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Dostępny
Opis

Każdy woreczek z wartością nominalną $1 zawiera około 0.715 uncji srebra. Roczniki będą różnić się w zależności od woreczka, lecz każda moneta będzie zawierać 90% srebra (albo przed 1965 rokiem lub specjalna edycja %90 srebra z późniejszych lat).

Oficjalny środek płatniczy - monety o 90% zawartości srebra są prawdziwymi monetami obiegowymi, jak dziesięciocentówki, ćwierćdolarówki, monety pół dolarowe itp, wybijane przez US Mint w czasach, gdy prawdziwe srebro było ciągle używane w mennictwie. Prywatnie wybijane monety bulionowe nie są legalnym środkiem płatniczym, nie można ich wydawać w sklepach.

Zawartość gwarantowana - Każda moneta zawiera 90% czystego srebra oraz 10% innych metali użytych jako utwardzacze, zgodnie z gwarancjami US Mint. Każdy woreczek z wartością nominalną $1 zawiera 0.715 uncji czystego srebra, w jego skład wchodzą dziesięciocentówki, ćwierćdolarówki i monety półdolarowe, rzadziej jednodolarowe.

Niesamowita elastyczność - Możesz kupić nominał jaki zechcesz, masz wybór alternatywnych wielkości, które nie istnieją, gdy kupujesz produkty jak na przykład 100 uncjowe sztabki srebra. W rzeczywistości, możesz kupić i sprzedać nominały tak małe jak jedna dziesięciocentówka, jeśli masz ochotę.

Łatwe do przechowywania i transportu - Z większą elastycznością w nominałach i możliwością podziału woreczka we własnym zakresie, na przykład podzielenie $100 woreczka na dziesięć woreczków $10, masz możliwość sprzedać lub wykorzystać dokładną, zaplanowaną wartość.

Rocznik i stan mogą się różnić. Podane wymiary są przybliżone i będą się różnić w niewielkim stopniu.

Waga metalu przedstawiona w szczegółach dotyczy tylko zawartości srebra.

Specyfikacje
3105
US
U.S. Mint
Circulated
900
37.8
9.0
USD 1
0.7150

SKU

3105

Kraj

US

Producent

U.S. Mint

Stan

Circulated

Czystość

900

Średnica (mm)

37.8

Średnia Grubość (mm)

9.0

Środek Płatniczy

USD 1

Waga Metalu (ozt)

0.7150
Opinie