Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Dostępny
Opis

Każdy srebny dolar (o nominale 1$) zawiera około 0.6 oz srebra. Daty wybicia będa losowe i naszego wyboru, lecz każda moneta będzie zawierała 80% srebra (albo 1967, albo specjalne edycje 80% srebra, z lat późniejszych).

Oficjalny, legalny środek płatniczy - srebne jednodolarówki o zawartości 80% czystego srebra, to prawdziwa waluta obiegowa, która została wybita przez Canadian Mint, gdy prawdziwe srebro było wciąż używane w monetach. Prywatnie wybijane monety bulionowe nie są legalnym środkiem płatniczym, nie można ich wydawać w sklepach.

Zawartość gwarantowana - Każda moneta zawiera 80% czystego srebra oraz 20% innych metali użytych jako utwardzacze, zgodnie z gwarancjami Canadian Mint. Każdy a srebna jednodolarówka zawiera 0.6 uncji czystego srebra.

Rok i stan mogą się różnić, ale waga i czystość są gwarantowane. Nie możemy zagwarantować dokładnego rocznika. Podane wymiary są przybliżone i będą się różnić w niewielkim stopniu. Waga metalu przedstawiona w szczegółach dotyczy tylko zawartości srebra.

This item is taxable in Canada.

Specyfikacje
3548
CA
Royal Canadian Mint
Trochę Używane
800
35.9
2.9
CAD 1
0.6000

SKU

3548

Kraj

CA

Producent

Royal Canadian Mint

Stan

Trochę Używane

Czystość

800

Średnica (mm)

35.9

Średnia Grubość (mm)

2.9

Środek Płatniczy

CAD 1

Waga Metalu (ozt)

0.6000
Opinie