Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Szukamy więcej towaru!
Kiedy produkt będzie dostępny
Opis

Sejfy odwracające uwagę są świetnym sposobem na ukrycie swoich kosztowności w domu lub gdzie tylko chcesz ukryć swoje przedmioty przed wścibskim wzrokiem innych osób. Te sprytne skrytki są przypomnieniem, że najlepszym zabezpieczeniem jest skromność i prostota. Zamiast ogromnych sejfów w ścianie lub podłodze, które zazwyczaj łatwo zlokalizować, tego rodzaju sejfy wtapiają się w otoczenie razem z innymi pojemnikami, jakich używasz na co dzień, ukrywając kosztowności.

Twój UKRYTY SEJF wygląda dokładnie tak samo jak prawdziwy słoik masła orzechowego Jif, gdyż został wykonany przy użyciu oryginalnego pojemnika. Wszystkie nasze ukryte sejfy posiadają niewidoczny, odkręcany dół lub górę pojemnika, aby móc ukryć kosztowności wewnątrz pojemnika.

Są to jedne z najbardziej przebiegłych miejsc do ukrycia, których nie znajdzie żaden złodziej! Kto by pomyślał, aby sprawdzić zwykłe pojemniki w poszukiwaniu ukrytych kosztowności? Docenisz przykładanie uwagi do szczegółów i wspaniałe odwzorowanie codziennych przedmiotów... a złodzieje nigdy się nie dowiedzą, co przegapili!

Specyfikacje
3789
US
Doskonała nieobiegowa
83

SKU

3789

Kraj

US

Stan

Doskonała nieobiegowa

Średnia Grubość (mm)

83
Opinie