Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Szukamy więcej towaru!
Kiedy produkt będzie dostępny
Opis

Można umieścić 25 Tub z 20 monetami w każdej. Te oficjalne pudełka pochodzą z mennic, posiadają pokrywki. Organizuj swoje zasoby i spraw, że łatwiej je przechowywać.

Srebrna Moneta Austriacka Filharmonia jest srebrną monetą numer jeden w Europie i legalnym środkiem płatniczym w Austrii. Srebrna Moneta Austriackie Filharmonie posiada wartość nominalną 1.5 Euro, co także sprawia, że jest jedną z najbardziej rozponawalnych monet na świecie.

Te monety nie tylko są pożądane przez Europejczyków lecz również na całym świecie, przez co ich rynek jest płynny, a same monety są wysoce pożądane w kolekcjach. Austriackie Filharmonie posiadają czystość 999, waga jednej uncji i zawartość srebra są wybite bezpośrednio na monecie.

Limit: 1 per order. Call for larger quantities; additional shipping and handling may apply.

Specyfikacje
2663
AT
Austrian Mint
Trochę Używane

SKU

2663

Kraj

AT

Producent

Austrian Mint

Stan

Trochę Używane
Opinie