Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej

Zależy nam na trzymaniu Twoich danych w tajemnicy. Z wielką ostrożnością przetwarzamy dane w naszej firmie.

Polityka Prywatności

Wchodząc na naszą stronę lub składając u nas zamówienie, zgadzasz się na poniższą Politykę Prywatności.

Obowiązuje od: 29 Październik 2016.

1. Wprowadzenie

Silver Gold Bull Inc. ("Firma" lub "My") respektuje prywatność i dba o jej zabezpieczenie poprzez przestrzeganie tych zasad. Chcemy również chronić twoją prywatność wedle zasad wyłożonych w odpowiednich prawach. Ta polityka określa rodzaje informacji, które możemy zbierać od ciebie, lub te które możesz podać, odwiedzając naszą stronę http://www.silvergoldbull.ca/com (naszą "Stronę") i nasze postępowanie przy zbieraniu, używaniu, zarządzaniu, chronieniu i udostępnianiu tych informacji. Te zasady odnoszą się do informacji, które zbieramy: (a) na tej Stronie; i (b) w emailu, tekście i innych wiadomościach elektronicznych, wysyłanych pomiędzy tobą a tą Stroną.

Proszę uważnie przeczytać te zasady, by zrozumieć naszą politykę i postępowanie odnośnie informacji i tego, jak je wykorzystujemy. Jeśli nie zgadzasz się z naszą polityką i postępowaniem, masz wybór nie używać naszej Strony. Wchodząc, lub używając tej Strony, lub składając u nas zamówienie, zgadzasz się na tą politykę prywatności. Polityka ta może się czasami zmieniać. Twoje używanie Strony, po tym gdy wprowadzimy zmiany, uznawane jest za ich zaakceptowanie, więc proszę sprawdzać czasem zasady, by poznać uaktualnienia.

Nasza Strona nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 18 roku życia. Nikt poniżej 18 roku życia nie może zapewniać jakichkolwiek informacji Stronie. Nie zbieramy świadomi informacji osobistych od dzieci poniżej 18 lat. Jeśli masz mniej niż 18 lat, nie używaj ani nie udostępniaj informacji na tej Stronie lub poprzez jakąkolwiek z jej funkcji, nie kupuj przez tą Stronę, nie używaj jakichkolwiek interaktywnych lub publicznych opcji komentowania na tej Stronie i nie udostępniaj jakichkolwiek informacji o sobie nam.

2. Informacje, które zbieramy o Tobie i jak je zbieramy

Zbieramy wiele rodzajów informacji od i o użytkownikach naszej Strony, w tym informacje: (a) po których możesz zostać osobiście zidentyfikowany, jak imię, adres pocztowy, adres e-mail, numer telefonu, numer ubezpieczenia społecznego, karta kredytowa, numer konta i inne informacje finansowe, adres dostawy, adres billingu i inne informacje, które mogą być wymagane przez agentów celnych ("osobiste informacje"); (b) które są o tobie, ale nie identyfikują Cię jako jednostkę; i/lub (c) o twoim połączeniu internetowym, sprzęcie, który używasz do przeglądania sieci i szczegółach użytkowania.

Zbieramy te informacje: (a) wprost od Ciebie, gdy nam je udostępniasz; (b) automatycznie, gdy poruszasz się po stronie. Informacje zebrane automatycznie mogą zawierać szczegóły użytkowania, adresy IP i informacje zebrane poprzez ciasteczka, sieciowe latarnie i inne technologie śledzące.

Możemy również zebrać informacje udostępniane przez strony trzeci, w tym, ale nie ograniczając się do, uaktualnionych informacji o wysłanych produktach, udostępnionych przez przewoźników.

3. Informacje, które Nam udostępniasz

Informacje które zbieramy przez naszą Stronę mogą zawierać: (a) informacje które udostępniasz wypełniając formularze na naszej Stronie, w tym informacje podawane przy rejestrowaniu się do używania naszej Strony, składania zamówień przez naszą Stronę, rządania dalszych usług, lub powiadaniamia o problemach z naszą Stroną; (b) zapisy i kopie naszej korespondancji (w tym adresy email i szczegóły połączeń głosowych), jeśli skontaktujesz się z nami; (c) Szczegóły transakcji, których dokonasz przez naszą Stronę i wypełnienie twoych zamówień, gdy możesz być zapytany o podanie informacji finansowych, przed złożeniem zamówienia przez naszą Stronę.

4. Informacje które zbieramy przez technologie automatycznego zbierania danych

Gdy poruszasz się i wchodzisz w interakcję z naszą Stroną, możemy używać technologii automatycznego zbierania danych, by zbierać pewne informacje o twoim sprzęcie, przeglądaniu, wzorach, w tym: (a) szczegółach twoich odwiedzin na naszej Stronie, w tym danych ruchu, danych lokalizacji i innych danych komunikacyjnych, oraz zasobach, do których wchodzisz i używasz na naszej Stronie; oraz (b) informacji o twym komputerze i połączeniu internetowym, w tym adresie IP, systemie operacyjnym i rodzaju przeglądarki.

Technologie, których używamy do tego automatycznego zbierania danych mogą zawierać:

5. Używanie Ciasteczek przez strony trzecie i inne technologie namierzające

Niektóre treści lub aplikacje, w tym reklamy na naszej Stronie, są obsługiwane przez podmioty trzecie, w tym reklamodawców, siecie reklamowe i serwery, dostarczycieli treści i aplikacji. Te strony trzecie mogą używać ciasteczek lub innych technologii śledzących, by zbierać informacje o tym kiedy używasz naszej Strony. Informacje, które zbierają mogą być związane z twoimi informacjami osobistymi, mogą też zbierać informacje, w tym twoje informacje osobiste, o twojej działalności online w czasie i na różnych stronach innych usług online. Mogą używać tych informacji by dostarczać Ci reklamy na podstawie zainteresowań, lub inne dostosowane treści.

Nie kontrolujemy technologii śledzącej stron trzecich i tego jak może być wykorzystana. Jeśli masz jakieś pytania o reklamy i inne treści celowane, powinieneś skontaktować się bezpośrednio z odpowiedzialnym za nie providerem.

6. Jak używamy twoich informacji

6.1 Używamy informacji, które zbieramy od Ciebie, lub te które nam udostępniasz, w tym wszelkie informacje osobiste, w celu: (a) prezentowania Ci naszej Strony i jej zawartości; (b) zapewniania Ci informacji, produktów lub usług, których od nas zarządasz; (c) by wypełnić inne cele, dla których nam je udostępniłeś; (d) by wykonać lub wypracować usługi, dostawy, płatności i produkty w związku z naszą Stroną; (e) by wypełniania naszych zobowiązań i ubiegania się o nasze prawa wynikające z umów, które zostały między nami zawarte, w tym billingi, zbieranie, łatwe ponowne zamówienia, księgowość, przesyłki, wsparcie i marketing; (f) powiadamiania Cię o zmianach na naszej Stronie i w innych produktach lub usługach, które przez nią oferujemy; (g) rozwoju naszej Strony i zapewnianiu lepszych usług; (h) w inny sposób, który opisujemy, gdy udostępniasz nam informację i (i) do jakiegokolwiek innego celu za twoją zgodą.

Możemy również użyć twoich informacji, by skontaktować się w sprawie usług i dóbr własnych i stron trzecich, które mogą Ci się przydać. Jeśli nie chcesz byśmy używali twoich informacji w ten sposób, proszę skontaktować się z nami e-mailem podanym na dole tej polityki.

Zatrzymamy twe Dane Osobiste na czas potrzebny do wypełnienia celów zbierania danych, jak wyłożono w sekcji 6 powyżej.

7. Ujawnianie Twoich informacji

Możemy ujawnić zebrane informacje o naszych użytkownikach i informacje, które nie identyfikują Cię jako jednostę, bez ograniczeń.

Możemy udostępnić informacje osobiste, które zbieramy, lub które udostępnić w sposób opisany w tej polityce prywatności: (a) naszym subsydariuszom, partnerom, lub powiązanym firmom; (b) kontraktorom, usługodawcom, lub stronom trzecim, które wspierają nasz biznes, w tym, ale nie ograniczając się do, firmom zajmującym się przetwarzaniem płatności, rozwojem, operacjami, sprzedażą, wsparciem, analizą danych i marketingiem; (c) sprzedawcom, lub sukcesorom w wypadku fuzji, podziału, restrukturyzacji, reorganizacji, zamknięciu, lub innej sprzedaży bądź transferowi niektórych lub całości kapitału, czy jako funkcjonujące przedsiębiorstwo, czy jako część bankructwa, likwidacji, lub podobnego postępowania, w którym osobiste informacje znane Firmie o naszych użytkownikach strony, są częścią transferowanego kapitału; (d) by wypełnić cel, dla którego je podałeś; (e) do jakiegokolwiek innego celu podanego przez nas, gdy udostępniasz tą informację; lub (f) za twoją zgodą.

Możemy również ujawnić twoje prywatne informacje: (a) by spełnić polecenie sądu, prawa, lub procesu prawnego, w tym odpowiedź na powinność prawną, rządanie regulacyjne lub rządowe; (b) by egzekwować lub zastosować Generalne Warunki Sprzedaży i inne porozumienia, w tym, ale nie ograniczając się do celów bilingu albo zebrania danych; (c) jeśli wierzymy, że ujawnienie jest niezbędne lub odpowiednie do ochrony praw, własności lub bezpieczeństwa Firmy, naszych klientów, lub innych, w tym, ale nie ograniczając się do, innych firm i organizacji, dla celów zabezpieczenia przed oszustwami i redukcji ryzyka kredytowego

Rozumiesz i zgadzasz się, że Informacje Osobiste tu zbierane mogą być przekazane do państw trzecich, a niektóre strony trzecie, wspierające nasz biznes mogą być ulokowane w tych państwach. Proszę pamiętać, że niektóre państwa mogą nie oferować tego samego typu zabezpieczeń i prywatności, zapewnianej dla Informacji Osobistych. W wypadku pytań, proszę skontaktować się z nami za pomocą e-maila podanego na dole tych zasad.

Możemy otrzymać polecenie ujawnienia Informacji Osobistych, związanych z zakupieniem produktów przez naszą Stronę, przez odpowiednie prawa. Informacje Osobiste zostaną ujawnione tylko wtedy, gdy będą prawnie wymagane, a przekazane zostaną tylko w takim rozmiarze, jaki jest niezbędny do spełnienia odpowiednich praw.

8. Kryteria wedle których używamy i ujawniamy twoje informacje

Dążymy do zapewnienia Ci wyboru tego jakie informacje osobiste nam udostępniasz. Stworzyliśmy mechanizmy, by dać Ci kontrolę nad twoimi informacjami:

9. Twoje Prawa Prywatności

Prawo może zezwalać pewnym użytkownikom naszej Strony na wycofanie zgody na tą Politykę Prywatności. By zgłosić takie rządanie, proszę wysłać email na adres podany na dole tych zasad. Proszę pamiętać, że wycofując twoją zgodę na tą Politykę Prywatności, nie będziesz mógł korzystać ze Strony, używać naszych usług i składać zamówień przez Stronę.

Możesz wysłać nam emaila na adres podany na dole tych zasad by zarządać dostępu do, odmówić, poprawić, lub usunąć dane osobiste, które nam udostępniłeś, jak również uzyskać obostrzenia przetwarzania, w wypadkach, danych przez odpowiednie prawa. Jednakże, rezerwujemy sobie prawo do nieuznania żądania zmiany informacji, jeśli uznamy, że zmiana ta naruszyłaby prawo lub wymóg prawny, albo spowodowała, że informacja będzie nieprawidłowa.

W wypadku nieprzestrzegania naszych wymogów prawnych i powinności, masz prawo złożyć skargę do odpowiedniego organu, odpowiedzialnego za bezpieczeństwo danych.

10. Zabezpieczenie Danych

Zaimplementowaliśmy środki zaprojektowane do zabezpieczania twoich informacji przed przypadkową utratą i nieautoryzowanym dostępem, użytkowaniem, zmianą i udostępnianiem. Wszelkie transakcje płatne będą kodowane za pomocą technologii SSL.

Bezpieczeństwo twoich informacji zależy również od Ciebie. Odkąd daliśmy Ci hasło do pewnych części naszej Strony, jestś odpowiedzialny za trzymanie go w tajemnicy. Żądamy być nie dzielił się z nikim hasłem i szczegółami loginu.

Niestety, transmitowanie danych przez internet nie jest w pełni bezpieczne. Mimo że robimy wszystko co możemy, by zabezpieczyć twe informacje osobiste, nie możemy zagwarantować, bezpieczeństwa twoich informacji osobistych, transmitowanych na naszą stronę. Wszelka transmisja twoich osobistych informacji dokonuje się na twoje ryzyku chyba że inaczej twierdzi odpowiednie prawo.

11. Zmiany w naszej Polityce Prywatności

Naszą zasadą jest publikowanie wszystkich zmian, których dokonujemy w polityce prywatności na tej stronie. Jeśli mocno zmieniamy to jak traktujemy informacje osobiste naszych użytkowników, powiadomimy Cię uaktualniając naszą Politykę Prywatności na Stronie. Wszystkie zmiany będą obowiązywały automatycznie po 30 dniach od uaktualnienia na Stronie. Jesteś odpowiedzialny za regularne odwiedzanie naszej Strony i tej polityki prywatności, by sprawdzać czy zaszły jakieś zmiany.

12. Dane Kontaktowe

By zadać pytania lub skomentować naszą politykę prywatności i nasze postępowanie, skontaktuj się z nami:

lub przez numer telefonu:

+48 22 295 38 74
+1 (403) 668 8648