Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej

Nasza Gwarancja Najlepszej Ceny zapewnia, że zawsze dostajesz od nas najlepszą cenę.

Jeśli znajdziesz niższą cenę u autoryzowanego dealera produktów bulionowych, dostosujemy naszą cenę do ich ceny łącznej (wliczając w to odpowiednie opłaty i koszty wysyłki) i zaoferujemy Ci lepsze doznanie z handlu.

Gdy nasi pracownicy sprawdzą, że przedmiot jest dostępny i do kupienia natychmiast i wysyłki w podanej cenie, my DOPASUJEMY NASZĄ! Zadzwoń do nas, aby złożyć zamówienie.

Reklamowany produkt musi być tej samej firmy i tego samego modelu jak zamówiony produkt, nowy i w menniczym stanie. Reklamowany przedmiot musi być sprzedawany przez autoryzowanego sprzedawcę. Reklamowane ceny muszą być w dolarach kanadyjskich/amerykańskich. Ceny reklamowanych produktów zostaną skalkulowane tak, by zawierać wszystkie opłaty związane z dostawą na twój adres domowy, wliczając w to koszt przesyłki i ubezpieczenia. Nasza Gwarancja Najlepszej Ceny nie odnosi się do błędów w reklamach, specjalnych cen edukacyjnych, ograniczonych ofert, rabatów, kuponów, dodatków, darmowych lub bonusowych ofert, limitowanej lub minimalnej ilości lub ograniczonych czasowo ofert, wyprzedaży, likwidacji, zamówień kartą kredytową lub PayPalem oraz ofert ze specjalnym finansowaniem.

Zamówienia z dopasowaniem ceny w ramach programu Gwarancja Najlepszej Ceny podlegają Warunkom Sprzedaży.