Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej

O Nas

Biuro Silver Gold Bull

Mamy dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, którzy wzięli swoją finansową przyszłość w swoje ręce, inwestując w złoto i srebro. Naszym zobowiązaniem jest dostarczyć Ci najlepszej usługi w trakcie handlu produktami bulionowymi. Tysiące ludzi takich jak Ty zostawiło opinię o naszej usłudze, wysokiej jakości produktów oraz prawdziwemu zaangażowaniu w dostarczaniu Ci łatwego i wolnego od ryzyka sposobowi na kupno złota i srebra. Sprawdź opinie innych tutaj.

Buduj swoje bogactwo w uncjach.

Ciesz Się Cenami Rynkowymi Aktualizowanymi Co Minutę

Rozumiemy jak sprawdzasz rynek i dopasowujesz moment swoich zakupów, aby dostać więcej uncji za mniej. Gdy kupujesz od nas, kupujesz za aktualną cenę rynkową. Nasze ceny są aktualizowane co minutę, gdy rynki są otwarte, więc dostajesz najlepszą ofertę. Pobieramy nasze dane rynkowe z Xignite, jeden z największych dostarczycieli danych na świecie. Wiedz dokładnie, kiedy Twoja cena docelowa się pojawi i nie przegap okazji na rynku. Ustaw Alert Ceny Spotowej.

Otrzymuj Produkty Bezpośrednio Z Mennicy

Gdy kupujesz od nas, dostajesz produkt, jaki otrzymujemy bezpośrednio z różnych mennic, rafinerii oraz dostawców, takich jak Royal Canadian Mint. Możesz zaufać, że w drodze z naszych rąk do Twoich, Twoje zamówienie podlega dokładnym audytom oraz opiece łańcucha logistycznego, zapewniającego jego autentyczność. Twoja przesyłka będzie śledzona do Twoich drzwi i wymaga podpisu przy odbiorze.

Porozmawiaj z Doświadczonymi Handlowcami

Masz pytania przed rozpoczęciem na tym rynku? Nasz przyjazny zespół ds. sprzedaży i doświadczeni handlarze są tu, by Ci pomóc i pokierować przez proces. Będziesz cieszył się gwarantowanym zaopatrzeniem i zyskiwał na naszych koneksjach na całym świecie - nie ma zamówienia, którego nie bylibyśmy w stanie zrealizować. Nasze półki są pełne, dlatego Twoje zamówienia są wysyłane szybciej.

Kupuj lub Sprzedawaj, Zatrzymuj lub Przechowuj, Na Całym Świecie

Rynki działają w dwie strony, tak jak my. Zapytaj nas o wycenę jakiegokolwiek produktu bulionowego, jaki chcesz zamienić na gotówkę - to takie proste. Nieważne czy to zagrożenie geopolityczne czy brak miejsca, w pełni ubezpieczony skarbiec dla Twojego złota i srebra to zawsze dobry pomysł. Dowiedz się więcej o naszym programie przechowywania. Przechowujemy w najlepiej na świecie sprawdzanych i segregowanych depozytach.

Twoje Dane Pozostaną Prywatne

Respektujemy Twoje dane. Od naszego zespołu ds. sprzedaży po administratorów systemu, postępujemy zgodnie z rygorystycznymi protokołami, aby Twoje dane były bezpieczne. Twoje dane nie zostaną sprzedane. Nasze technologie i procesy są tak stworzone, aby trzymać Twoje dane z dala od dostępu niepowołanych osób. Przeczytaj więcej w naszej polityce prywatności.

Składanie u Nas Zamówienia

Możesz złożyć zamówienie online lub telefonicznie, aby zarezerwować swoja cenę. Jeśli jesteś nowicjuszem w metalach szlachetnych lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej firmie, przeczytaj nasz Poradnik Inwestora.