Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Szukamy więcej towaru!
Kiedy produkt będzie dostępny
Opis

Te sztabki srebra są produkowane przez Johnson Matthey, firmę działającą w tym biznesie od 1817 roku. Oryginalnie założona w 1817 roku jako Percival Norton Johnson, probierz złota, lecz dołączenie w 1851 roku George'a Mattheya sprawiło, że firma jest tym, co znamy z dnia dzisiejszego. Kiedyś odgrywali dużą rolę w świecie rynku bulionowego, później zdywersyfikowali swą działalność i włączyli różne aspekty obróbki metali i mennictwa. Doceniane na całym świecie ze względu jakość swoich produktów i reputację trwającą już prawie 200 lat, Johnson Matthey jest faworytem wśród sprzedawców bulionu jak i inwestorów.

Te Sztabki Johnson Matthey są ze Srebra próby 999 i ważą 5 uncji jubilerskich. Każda sztabka posiada unikatowy numer seryjny. Theproduct may not perfectly match the image, but will be a Serialized 5 oz Johnson Matthey silver bar. Wykonane zgodnie z najwyższymi standardami, te sztabki są tym, czego możesz się spodziewać po liderze na rynku metali szlachetnych.

Product design and condition may vary.

Specyfikacje
3465
US
Johnson Matthey
Trochę Używane
999
Logo Johnson Matthey - Johnson Matthey - Assayers and Refiners - Fine Silver 999 - 5 ounce troy - Numer seryjny
Loga Johnson Matthey
5.0000

SKU

3465

Kraj

US

Producent

Johnson Matthey

Stan

Trochę Używane

Czystość

999

Awers

Logo Johnson Matthey - Johnson Matthey - Assayers and Refiners - Fine Silver 999 - 5 ounce troy - Numer seryjny

Rewers

Loga Johnson Matthey

Waga Metalu (ozt)

5.0000
Opinie