Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Dostępny
Opis

Beyond Silver to nowa i poprawiona formuła wody z nanosrebrem. Zaawansowane techniki użyte do jej stworzenia są w 100% unikatowe i niedostępne w innych produktach.

Woda z jonami srebra jest niezwykle prostym roztworem w aspekcie składników, którymi są woda (99.999%) oraz srebro (0.001%). Zawiera 10 ppm srebra.

Woda z jonami srebra wygląda, pachnie i smakuje jak woda. Dzieje się tak, ponieważ jest to w 99.999% czysta woda z rozpuszczonym czystym srebrem, które zostało specjalnie połączone z molekułami wody, tworząc nowy roztwór srebra: wodę ze strukturalnym srebrem. Jest inna od starszych wód koloidalnych i aquasoli ze srebrem. Rezultatem jest woda ze srebrem lepsza niż kiedykolwiek - łatwa w użyciu, wygodna i bardziej przystępna cenowo.

Specyfikacje
4462
CK
Doskonała nieobiegowa

SKU

4462

Kraj

CK

Stan

Doskonała nieobiegowa
Opinie