Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Szukamy więcej towaru!
Kiedy produkt będzie dostępny
Opis

Każdy 25 oz Srebrny Nabój wykonany jest ze srebra o czystości 999, wzorowany jest na amunicji do 20 mm działka automatycznego. Nabój ten ma 168 mm długości (6.6142 cala) i 29 mm (1.1417 cala) średnicy. Działko automatyczne może strzelać pociskami przeciwpancernymi lub wybuchowymi z wysoką szybkostrzelnością. Działko automatyczne było często używane w czasie Pierwszej Wojny Światowej, głównie jako działko przeciwlotnicze. W czasie II Wojny Światowej i później stały się uniwersalną bronią, używaną na czołgach i okrętach jako działka przeciwlotnicze i przeciwrakietowe. Mimo że te naboje są tylko dekoracyjne i nie można ich wystrzelić z pistoletu, to pomogą Ci ochronić majątek i przygotują na stabilną finansowo przyszłość.

Srebrne naboje są świetnym prezentem dla każdego, zainteresowanego prawami do posiadania broni jak i dla kolekcjonerów srebra. Te 25 oz srebrne naboje wyrzucają pieniądz fiducjarny przez okno.

Ze względu na naturę produktów bulionowych, mogą one nosić ślady zarysowań lub wgnieceń. Małe niedoskonałości tego rodzaju nie mają wpływu na jakość lub wartość produktów bulionowych.

Silver bullets are shipped individually bagged.

Specyfikacje
2947
US
Elemetal
Doskonała nieobiegowa
999
2014-01-01
29
25.0000

SKU

2947

Kraj

US

Producent

Elemetal

Stan

Doskonała nieobiegowa

Czystość

999

Pierwsze Wydanie

2014-01-01

Średnica (mm)

29

Waga Metalu (ozt)

25.0000
Opinie