Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Szukamy więcej towaru!
Kiedy produkt będzie dostępny
Opis

Te pięknie wykonane tablice z Dziesięcioma Przykazaniami będą dumą każdej kolekcji. Z głęboko wyrytymi literami i zwężającymi się bokami, są w podobnym kształcie jak Mesha lub Maobite Stone, datowane na około 853 BC, przez wielu uważane za najbardziej autentyczny kształt tablic z Dziesięcioma Przykazaniami. Both sides of both tablets are written on so as to agree with ancient Hebrew texts that state the writing was "inscribed from both sides". Każda tablica jest wykonana ze srebra czystości 999, waży 150 uncji (około 4.7 kilograma), co jest mniej więcej odpowiednikiem 400 szekli srebra. Aby zobrazować taką wagę, 400 szekli to ilość srebra, jaką Abraham użył, by kupić miejsce pochówku i otaczający teren dla swojej żony Sary.

Tablice są wysyłane w dużym pudełku, z dopasowanym wnętrzem, trzymającym tablice w jednym miejscu. This a beautiful way to not only store wealth, but remember the full text or "Long form" Commandments with a translation that is as faithful as possible to the old Hebrew understanding. Zdobądź to dzieło sztuki już dzisiaj!

There is some break in the luster on both bars.

Specyfikacje
2755
US
Różne
Trochę Zmatowień
999
Dziesięć Przykazań wypisanych na dwóch tablicach
16.9
141.65 mm W x 257.17 mm H
Dan El
300.0000

SKU

2755

Kraj

US

Producent

Różne

Stan

Trochę Zmatowień

Czystość

999

Awers

Dziesięć Przykazań wypisanych na dwóch tablicach

Średnia Grubość (mm)

16.9

Wymiary (mm)

141.65 mm W x 257.17 mm H

Projektant

Dan El

Waga Metalu (ozt)

300.0000
Opinie