Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Szukamy więcej towaru!
Kiedy produkt będzie dostępny
Opis

To wydanie ma zmieniony rozmiar w porównaniu do bardzo popularnej piątej monety w serii Silver Bullet Silver Shield, rzucającej wyzwanie monecie Amerykański Srebrny Orzeł.

Oto co do powiedzenia na temat wzoru i znaczenia monety ma jej autor, Chris Duane:

"The all-seeing eye is a long used symbol of the elite to spread the idea that they are all-seeing and therefore all-powerful. Prawda jest taka, że są słabymi pasożytami, które potrzebują, abyśmy się dla nich poświęcali, ponieważ sami nie są w stanie wyprodukować nic wartościowego. Wszystkowidzące oko jest używane na banknocie jednodolarowym, jak również w programie DARPA Total Informational Awareness, który stoi za tzw. "Prism Scandal", ujawnionym przez Eda Snowdena. Ten symbol jest siłą i katalizatorem konspiracji elit, zwanej Pełnym Spektrum Dominacji.

Nie musimy się już obawiać ich spoglądania na nas z góry. Oni muszą się obawiać nas patrzących na nich z dołu i odejścia z podstawy piramidy, którą trzymamy.

Na krążku Warbird bielik amerykański został zastąpiony przez innego drapieżnika, trafnie nazwanego Predator Drone. Tak jak Ben Franklin jest odwrotnością bielika amerykańskiego jako symbolu narodu, tak Predator Drone symbolizuje wszystko, co jest złe dzisiaj w Ameryce. Staliśmy się jeszcze bardziej oderwani w naszych działaniach od rzeczywistości, do momentu, gdy nawet nie musimy wysyłać naszych ludzi do narodów, które sprzeciwiają się naszemu stylowi życia, czyli Dług i Śmierć.

Pióra Warbird są pokazane jako niesamowite bryzgi krwi, wykonane przez znaną artystkę Heidi Wastweet. Żadna inna moneta, jaką znam, używa techniki rozbryzgu w designie monety. To niesamowite przedstawienie krwi, rozlanej przez Imperium Długu i Śmierci jest oznaczone inicjałami artystki HW, po lewej stronie Tarczy.

Tarcza reprezentuje patriotyczną propagandę, za którą kryje się Imperium Długu i Śmierci. Ludzie muszą wierzyć, że robią dobrze i dostają historie, których używają w swojej głowie, aby usprawiedliwić swój aktywny lub pasywny udział w Imperium Długu i Śmierci. Ta propaganda jest głównie skupiona na tych, dzięki którym ten system funkcjonuje. To zagłusza wszelkie przejawy winy, jakie mogą mieć, przy pomocy racjonalizacji. Gdy to nie działa, możesz po prostu wziąć pigułkę, aby depresja zniknęła.

Baner Divide and Conquer zastąpił E Plurbis Unum z monety Amerykański Orzeł. Mimo że mówi nam się, że jesteśmy narodem, zbudowanym z wielu w jeden, rzeczywistość jest taka, że prawdziwa siła zbudowana jest na dzieleniu i podboju ludzi. To jest ta sama stara śpiewka, która była używana przez elity od wieków, aby dzielić i podbijać ludzi, ma swoje początki w czasach Dioklecjana. Mamy dużo więcej wspólnego z przeciętnym Irakijczykiem niż z którymkolwiek z psychopatycznych finansistów lub polityków, dla których się poświęcamy i zabijamy.

Below the Shield, is the true goal of our empire spreading the chains of debt to the willing and the arrows of death to the unwilling."

In multiples of 25 these coins will be shipped in a plastic tube.

Specyfikacje
2965
US
Silver Shield
Doskonała nieobiegowa
999
Spreading Debt and Death - Przedstawienie orła, zrobione z tarczy, drona, rozbryzgu krwi, trzymający strzały śmierci oraz kajdanki - Divide and Conquer - Wszystkowidzące oko
Logo Silver Shield z trivium w środku, otoczone słowami "Silver Shield 2 Troy ounce 2014 .999 Pure AG", wokół 47 nabojów
2014-02-14
46
3.5
2014
Awers Heidi Wastweet
2.0000

SKU

2965

Kraj

US

Producent

Silver Shield

Stan

Doskonała nieobiegowa

Czystość

999

Awers

Spreading Debt and Death - Przedstawienie orła, zrobione z tarczy, drona, rozbryzgu krwi, trzymający strzały śmierci oraz kajdanki - Divide and Conquer - Wszystkowidzące oko

Rewers

Logo Silver Shield z trivium w środku, otoczone słowami "Silver Shield 2 Troy ounce 2014 .999 Pure AG", wokół 47 nabojów

Pierwsze Wydanie

2014-02-14

Średnica (mm)

46

Średnia Grubość (mm)

3.5

Rok

2014

Projektant

Awers Heidi Wastweet

Waga Metalu (ozt)

2.0000
Opinie