Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Szukamy więcej towaru!
Kiedy produkt będzie dostępny
Opis

Każda srebna półdolarówka (wartość nominalna $0.50) zawiera około 0.3 oz srebra. Ta moneta przedstawia wyjącego wilka na rewersie i zawiera 80% srebra.

Oficjalny legalny środek płatniczy - wykonane z 80% czystego srebra, półdolarówki to pawdziwe monety obiegowe, które zostały wybite przez Canadian Mint, gdy prawdziwe srebro, było wciąż używane w monetach. Prywatnie wybijane monety bulionowe nie są legalnym środkiem płatniczym, nie można ich wydawać w sklepach.

Zawartość gwarantowana - Każda moneta zawiera 80% czystego srebra oraz 20% innych metali użytych jako utwardzacze, zgodnie z gwarancjami Canadian Mint. Każdy srebny dolar o wartości nominalnej $0.50 zawiera 0.3 uncji czystego srebra.

Rok i stan mogą się różnić, ale waga i czystość są gwarantowane. Podane wymiary są przybliżone i będą się różnić w niewielkim stopniu. Waga metalu przedstawiona w szczegółach dotyczy tylko zawartości srebra.

The coin you receive may be tarnished or in used condition.

Specyfikacje
4076
CA
Royal Canadian Mint
Trochę Używane
800
29.7
2.1
CAD 0.50
0.3000

SKU

4076

Kraj

CA

Producent

Royal Canadian Mint

Stan

Trochę Używane

Czystość

800

Średnica (mm)

29.7

Średnia Grubość (mm)

2.1

Środek Płatniczy

CAD 0.50

Waga Metalu (ozt)

0.3000
Opinie