Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Dostępny
Opis

To monety o najwyższej wartości, wydane przez Royal Canadian mint od połowy lat 70 i przedstawiają szeroką różnorodność obrazów patriotycznych. Te monety zostały wybite jako przedmioty kolekcjonerskie, ale obecnie mają świetną wartość bulionową.

Monety te nie są uważane za czyste, to znaczy 24k lub czystości 995 lub lepszej. Monety te mają różną czystość 917 i mniejszą, ale wszystkie zawierają 1/2 oz złota.

Moneta którą otrzymasz może być w kapsule lub nie, może posiadać certyfikat lub nie, może być w oryginalnym opakowaniu menniczym lub nie, może ale nie musi mieć ślady użycia. Moneta, która otrzymasz zapewne będzie różna od tej na obrazku powyżej. Monety te sprzedawane są jako wartość bulionowa, nie jako przedmioty kolekcjonerskie.

The coin you receive will contain 0.50 troy oz of actual gold. Design may differ from the one listed.

Specyfikacje
4341
CA
Royal Canadian Mint
Trochę Używane
9167
0.5000

SKU

4341

Kraj

CA

Producent

Royal Canadian Mint

Stan

Trochę Używane

Czystość

9167

Waga Metalu (ozt)

0.5000
Opinie