Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Szukamy więcej towaru!
Kiedy produkt będzie dostępny
Opis

Najnowszy projekt Aurum wyprodukowany tylko dla nas. Nowy projekt przedstawia trzynaście liści klonu, jeden za każdą z dziesięciu prowincji i trzech terytoriów. Prawa strona Aurum zawiera scenę górską, z liniami, które dotykają i wspierają wszystkie strony projektu. Linie mają żywe kolory (czerwony, zielony, czarny i niebieski) i reprezentują wszystkich różnych ludzi Kanady, oraz wsparcie, które każdy z nas zapewnia drugiemu i naszej nacji. Projekt linii formuje liść klonu, jest również przedstawieniem kanadyjskiej mozaiki, w której wszyscy celebrujemy nasze unikalne kultury i pochodzenie, jednocześnie biorąc udział we rozwoju naszej nacji jako całości. Zrobiony 100% z wydobywanego w Kanadzie złota, ten Aurum jest dłuższy i szerszy niż oryginalna wersja, ale wciąż zawiera tą samą ilość złota. Z grubością zaledwie 404 nm (około 1% grubości włosa ludzkiego) jest to najmniejsza, możliwa do zweryfikowania jednostka złota.

Złoto, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś! Przedstawiamy 1/10 gramowego złotą płytkę Aurum od ValAurum. Dzięki temu nowemu, innowacyjnemu wzorowi, złoto jest dostępne dla każdego. Bardzo zbliżone wielkością do zwykłych banknotów, ten wysoce wytrzymały i precyzyjnie wykonany produkt jest tym, na co czekał przemysł bulionowy.

Ta nowa technologia tworzy te płytki grubości papieru przy użyciu procesu zwanego osadzaniem (depozycją) na płytce polimerowej, dzięki czemu uzyskuje się ekstremalnie cienką i dokładną aplikację. Po depozycji Aurum zabezpiecza dokładną ilość złota, pokrywając go warstwą wytrzymałego poliestru. Każdy wyprodukowany Aurum jest drobiazgowo sprawdzany przy użyciu odpowiednich technik, stosowanych w tej branży. W formie Aurum, złoto jest bardziej przystępne, dostępne i godne zaufania niż kiedykolwiek wcześniej.

Proces użyty do stworzenia wizerunku na froncie Aurum tworzy unikalny wizerunek na rewersie Aurum. Nie ma druku na froncie, złoto na rewersie jest niezwykle lśniące. Ale tam gdzie atomy złota upadły na matrycę, złoto na rewersie ma matowe wykończenie. Nie miałoby to miejsca, gdyby wizerunek był wyłącznie wydrukowany na złocie.

Możliwości są nieskończone, lecz pomysł jest czytelny. Złoto w małych, dokładnych ilościach, łatwo weryfikowalne i odporne na matowienie i inne formy utleniania. Zabezpieczenia są proste, właściwości złota. Dodaj do tego mikro-druk i numery seryjne i otrzymujesz jedną z najbezpieczniejszych na rynku form posiadania złota.

Each Aurum will ship in a protective sleeve.

Specyfikacje
3682
US
Valaurum
Doskonała nieobiegowa
999
Lewo: Kłębowisko różnej wielkości liści klonu i słowa "24k Pure Gold 1/10 Gram". Prawo: Góry z liniami powyżej w zielonym, niebieskim, czerwonym i czarnym kolorze oraz słowa "Aurum International and US Patents Pending Not Legal Tender ValAurum"
Odwrócony obraz awersu bez kolorów
0.1
174 x 76.4 x 0.1
0.0032

SKU

3682

Kraj

US

Producent

Valaurum

Stan

Doskonała nieobiegowa

Czystość

999

Awers

Lewo: Kłębowisko różnej wielkości liści klonu i słowa "24k Pure Gold 1/10 Gram". Prawo: Góry z liniami powyżej w zielonym, niebieskim, czerwonym i czarnym kolorze oraz słowa "Aurum International and US Patents Pending Not Legal Tender ValAurum"

Rewers

Odwrócony obraz awersu bez kolorów

Średnia Grubość (mm)

0.1

Wymiary (mm)

174 x 76.4 x 0.1

Waga Metalu (ozt)

0.0032
Opinie