Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Dostępny
Opis

Te stare sztabki Jonhson Matthey ważą 10 uncji jubilerskich i zawierają srebro czystości 999. Każda sztabka ma unikalny numer seryjny, a te starsze sztabki JM są bardzo poszukiwane. Wykonane zgodnie z najwyższymi standardami, te sztabki są tym, czego możesz się spodziewać po liderze na rynku metali szlachetnych.

Te sztabki srebra są produkowane przez Johnson Matthey, firmę działającą w tym biznesie od 1817 roku. Oryginalnie założona w 1817 roku jako Percival Norton Johnson, probierz złota, lecz dołączenie w 1851 roku George'a Mattheya sprawiło, że firma jest tym, co znamy z dnia dzisiejszego. Kiedyś odgrywali dużą rolę w świecie rynku bulionowego, później zdywersyfikowali swą działalność i włączyli różne aspekty obróbki metali i mennictwa. Doceniane na całym świecie ze względu jakość swoich produktów i reputację trwającą już prawie 200 lat, Johnson Matthey jest faworytem wśród sprzedawców bulionu jak i inwestorów.

Sztabka, którą otrzymasz może się nieznacznie różnić od tej przedstawionej.

These are vintage items and may be tarnished or may have been visibly handled.

Specyfikacje
4307
US
Johnson Matthey
Trochę Zmatowień
999
8
90.5 x 46 x 8
10.0000

SKU

4307

Kraj

US

Producent

Johnson Matthey

Stan

Trochę Zmatowień

Czystość

999

Średnia Grubość (mm)

8

Wymiary (mm)

90.5 x 46 x 8

Waga Metalu (ozt)

10.0000
Opinie