Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Szukamy więcej towaru!
Kiedy produkt będzie dostępny
Opis

Każdy 10 oz Srebrny Nabój jest zrobiony ze srebra o czystości 999, wzorowany jest na amunicji do Karabinu .50 Browning. Nabój ma 128 mm długości i 20.5 mm średnicy. Nabój .50 BMG został stworzony do użytku w Karabinie Maszynowym Browning przed Pierwszą Wojną Światową, wcześniej był używany w karabinach snajperskich do strzelania na długim dystansie. Wzorowany jest na naboju .30-06 w odpowiedniej skali. Oficjalnie wszedł do wyposażenia wojskowego w 1921 roku, był używany w broniach jednostrzałowych jak i pól-automatycznych. Mimo że te naboje są tylko dekoracyjne i nie można ich wystrzelić z pistoletu, to pomogą Ci ochronić majątek i przygotują na stabilną finansowo przyszłość.

Srebrne naboje są wspaniałym prezentem dla każdego zainteresowanego pistoletami jak i dla kolekcjonerów srebra, są idealnym tematem do zaczęcia konwersacji.

Ze względu na naturę produktów bulionowych, mogą one nosić ślady zarysowań lub wgnieceń. Małe niedoskonałości tego rodzaju nie mają wpływu na jakość lub wartość produktów bulionowych.

Silver bullets are shipped individually bagged.

Specyfikacje
2939
US
Doskonała nieobiegowa
999
20.5
128mm tall
10.0000

SKU

2939

Kraj

US

Stan

Doskonała nieobiegowa

Czystość

999

Średnica (mm)

20.5

Wymiary (mm)

128mm tall

Waga Metalu (ozt)

10.0000
Opinie