Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Dostępny
Opis

Te stare sztabki Jonhson Matthey ważą 10 uncji jubilerskich i zawierają srebro czystości 999. Każda sztabka ma unikalny numer seryjny, a te starsze sztabki JM są bardzo poszukiwane. Wykonane zgodnie z najwyższymi standardami, te sztabki są tym, czego możesz się spodziewać po liderze na rynku metali szlachetnych. It is thought that only 250 of these bars were ever minted.

Te sztabki srebra są produkowane przez Johnson Matthey, firmę działającą w tym biznesie od 1817 roku. Oryginalnie założona w 1817 roku jako Percival Norton Johnson, probierz złota, lecz dołączenie w 1851 roku George'a Mattheya sprawiło, że firma jest tym, co znamy z dnia dzisiejszego. Kiedyś odgrywali dużą rolę w świecie rynku bulionowego, później zdywersyfikowali swą działalność i włączyli różne aspekty obróbki metali i mennictwa. Doceniane na całym świecie ze względu jakość swoich produktów i reputację trwającą już prawie 200 lat, Johnson Matthey jest faworytem wśród sprzedawców bulionu jak i inwestorów.

This is a vintage item and as such may be in used or tarnished condition.

Specyfikacje
5275
CA
Johnson Matthey
Trochę Używane
999
10.0000

SKU

5275

Kraj

CA

Producent

Johnson Matthey

Stan

Trochę Używane

Czystość

999

Waga Metalu (ozt)

10.0000
Opinie