Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Szukamy więcej towaru!
Kiedy produkt będzie dostępny
Opis

The coin is sealed in a tamper-proof transparent film providing additional protection and visibility for your coin. Tył każdej karty zawiera informacje o próbie, jak również podpis głównego probiercy RCM, zapewniający, że otrzymałeś prawdziwy kruszec, który zabezpieczy twą własność.

Złota Moneta Kanadyjski Liść Klonowy jest jedną z najczystszych złotych monet regularnie wybijanych na świecie. Jest to oficjalna złota moneta Kanady, wybijana jest wyłącznie ze złota pozyskiwanego z kanadyjskich kopalń. Od wprowadzenia przez Royal Canadian Mint w 1979 roku, ta coroczna seria posiada podobny wzór, jednak różne specjalne wydania zawierają kolor, znaki privy lub inne dodatki. Rozpoznawalny na całym świecie symbol kanadyjskiego liścia klonowego jest przedstawiony na rewersie tej złotej monety bulionowej, na awersie znajduje się najbardziej aktualny portret Królowej Elżbiety II.

Jako dodatkowe zabezpieczenie, Złoty Liść Klonu ma również wiodące zabezpieczenia, jak zakrzywiające światło linie radialne i laserowy znak menniczy z rokiem produkcji. Royal Canadian Mint jest największym na świecie rafinerem złota, a złoty liść klonowy jest rozpoznawalny na całym świecie jako łatwo zbywalna, poszukiwana forma inwestycji.

Moneta 1 oz Złoty Liść Klonowy jest ponadczasowym prezentem, mądrą inwestycją oraz znakiem prawdziwej, narodowej dumy.

Specyfikacje
4052
CA
Royal Canadian Mint
Trochę Używane
9999
Królowa Elżbieta II
Liść Klonowy
August 1, 2015
30.1
2.9
CAD 50
2015
Susanna Blunt (awers)
1.0000
Tak

SKU

4052

Kraj

CA

Producent

Royal Canadian Mint

Stan

Trochę Używane

Czystość

9999

Awers

Królowa Elżbieta II

Rewers

Liść Klonowy

Pierwsze Wydanie

August 1, 2015

Średnica (mm)

30.1

Średnia Grubość (mm)

2.9

Środek Płatniczy

CAD 50

Rok

2015

Projektant

Susanna Blunt (awers)

Waga Metalu (ozt)

1.0000

Certyfikat

Tak
Opinie