Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Dostępny
Opis

This special Brilliant Uncirculated Proof Debt & Death round is directly from Chris Duane's personal collection. Awers tego krążka ma satynowe wykończenie BU, natomiast rewers ma wykończenie proof.

To był piąty projekt monety od Silver Bullet Silver Shield, mierzący się z projektem monety American Silver Eagle.

Prezentujemy zdanie autora monety Chrisa Duane'a odnośnie projektu monety i jego znaczenie:

"The all-seeing eye is a long used symbol of the elite to spread the idea that they are all-seeing and therefore all-powerful. Wszystkowidzące oko jest używane na banknocie jednodolarowym, jak również w programie DARPA Total Informational Awareness, który stoi za tzw. "Prism Scandal", ujawnionym przez Eda Snowdena. Ten symbol jest siłą i katalizatorem konspiracji elit, zwanej Pełnym Spektrum Dominacji.

Nie musimy się już obawiać ich spoglądania na nas z góry. Oni muszą się obawiać nas patrzących na nich z dołu i odejścia z podstawy piramidy, którą trzymamy.

Na krążku Warbird bielik amerykański został zastąpiony przez innego drapieżnika, trafnie nazwanego Predator Drone. Staliśmy się jeszcze bardziej oderwani w naszych działaniach od rzeczywistości, do momentu, gdy nawet nie musimy wysyłać naszych ludzi do narodów, które sprzeciwiają się naszemu stylowi życia, czyli Dług i Śmierć.

Pióra Warbird są pokazane jako niesamowite bryzgi krwi, wykonane przez znaną artystkę Heidi Wastweet. To niesamowite przedstawienie krwi, rozlanej przez Imperium Długu i Śmierci jest oznaczone inicjałami artystki HW, po lewej stronie Tarczy.

Tarcza reprezentuje patriotyczną propagandę, za którą kryje się Imperium Długu i Śmierci. Ludzie muszą wierzyć, że robią dobrze i dostają historie, których używają w swojej głowie, aby usprawiedliwić swój aktywny lub pasywny udział w Imperium Długu i Śmierci. To zagłusza wszelkie przejawy winy, jakie mogą mieć, przy pomocy racjonalizacji. Gdy to nie działa, możesz po prostu wziąć pigułkę, aby depresja zniknęła.

Sztandar Dziel i Rządź zastępuje E Pluribus Unum, znajdujące się na monecie American Silver Eagle. Mimo że mówi nam się, że jesteśmy narodem, zbudowanym z wielu w jeden, rzeczywistość jest taka, że prawdziwa siła zbudowana jest na dzieleniu i podboju ludzi. Mamy dużo więcej wspólnego z przeciętnym Irakijczykiem niż z którymkolwiek z psychopatycznych finansistów lub polityków, dla których się poświęcamy i zabijamy.

Poniżej Tarczy znajduje się prawdziwy cel naszego imperium, łańcuchy długu dla chętnych i strzały śmierci dla niechętnych.

Po raz 3ci 5 strzał zostało użytych w serii Silver Bullet Silver Shield. Po raz pierwszy zostały użyte na monecie Debt and Death, która zapoczątkowała serię, gdzie herb Rotschildów został zestawiony z długiem i śmiercią, w które to wartości wierzą. "Let me control the money supply and I care not who sits on the throne." Baron Rothschild

Następnie 5 strzał zostało użyte na monecie Slave Queen, gdzie prawdziwa siła Rotschildów stała za Imperium Brytyjskim.

Tym razem pięć strzał reprezentuje Rezerwy Federalne, co wzmacnia Amerykańskie Imperium Długu i Śmierci.

47 nabojów reprezentuje liczbę atomową srebra, a tarcza została dodana, aby dodać kolejne silne pojęcie do Trivium.

Trivium była drugą monetą w serii oraz pierwszą pozytywną monetą w serii. Trivium łamie dwufazowy niewolniczy proces myślowy, związany z naszą indoktrynacją.

Trivium używa Gramatyki do interpretacji słów, symboli lub ideii.

Logika daje każdemu moc zadawania pytań, na przykład dlaczego pokazuje im się takie informacje. Kto ma w tym korzyść? I jaki jest najbardziej prawdopodobny efekt tego, co obserwują.

Na koniec Retoryka, która jest zdolnością przekazania swojej logiki innym, oraz umiejętność obrony lub zmiany ich wniosków.

Trivium jest reprezentowane przez elipsy, które były uformowane na oryginalnej monecie Trivium oraz trzy symbole na górze Tarczy.

Klucz reprezentuje umiejętność używania gramatyki, aby otworzyć znaczenie tego, co obserwujesz.

Strzała reprezentuje Logikę. W matematyce strzała używana jest do oznaczania scenariuszy "jeśli...".

The 5 exploding lines represent Rhetoric and the ability to speak out about your conclusions."

This round will come in a black, branded box with a certificate of authenticity and a coin capsule.

Specyfikacje
4056
US
Silver Shield
Trochę Używane
999
Spreading Debt and Death - Przedstawienie orła, zrobione z tarczy, drona, rozbryzgu krwi, trzymający strzały śmierci oraz kajdanki - Divide and Conquer - Wszystkowidzące oko
1 oz - .999 Fine Ag - Listen to All - Follow None - Tarcza - 2013 - Wzór z 47 nabojów - Silver - Bullet - Silver - Shield - To Collectivist Problems - A Conscious Solution - symbol Trivium - Klucz - Strzała - 5 kresek eksplozji
39
2013
Awers Heidi Wastweet
1.0000

SKU

4056

Kraj

US

Producent

Silver Shield

Stan

Trochę Używane

Czystość

999

Awers

Spreading Debt and Death - Przedstawienie orła, zrobione z tarczy, drona, rozbryzgu krwi, trzymający strzały śmierci oraz kajdanki - Divide and Conquer - Wszystkowidzące oko

Rewers

1 oz - .999 Fine Ag - Listen to All - Follow None - Tarcza - 2013 - Wzór z 47 nabojów - Silver - Bullet - Silver - Shield - To Collectivist Problems - A Conscious Solution - symbol Trivium - Klucz - Strzała - 5 kresek eksplozji

Średnica (mm)

39

Rok

2013

Projektant

Awers Heidi Wastweet

Waga Metalu (ozt)

1.0000
Opinie