Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Dostępny
Opis

Srebrne krążki Bizon są jednymi z najbardziej popularnych przedmiotów inwestycyjnych w srebro, sprzedawanych w naszych czasach. Ich wzór jest bazowany na monecie Indian Head, znanej też jako pięciocentówka Bizon, która była produkowana w latach 1913 i 1938. Pamiętając o tym, jesteśmy podekscytowani mogąc zaoferować ten limitowany Srebny Krążek Lustrzany Buffalo 1 oz. Ten krążek jest unikalny nie tylko ze względu na lustrzane wykończenie rewersu, które zawiera oszronione pole (lub tło) i listrzane wykończenie, podniesione detale (obrazy i pismo), ale też unikalny numer seryjny, który został wygrawerowany na brzegu krążka.

Srebrne krążki Bizon nie są produkowane przez US Mint, lecz przez prywatne mennice. Nie mają oficjalnego powiązania z monetą Indian Head czy też ze złotą monetą Amerykański Bizon, raczej są inspirowane ich projektem.

On the obverse of the private mint issued round is a portrait of a Native American man along with the word "LIBERTY" at the top right edge. On its reverse is an image of a buffalo, along with weight listing of "ONE TROY OUNCE" along the top edge above the buffalo, and with the the purity and fineness listing "999 FINE SILVER" below the buffalo at the bottom of the coin.

Te krążki z lustrzanym rewersem miały ograniczone bicie do zaledwie 1.000 sztuk, odznaczają się pięknie wykonanymi detalami i sprzedawane są w czarnym skóropodobnym pudełku w kapsule. Tak piękny krążek rozejdzie się szybko.

.

Specyfikacje
3260
US
Elemetal
Trochę Używane
999
Profil głowy Indianina i słowo "Liberty"
Bizon i słowa "One Troy Ounce 999 fine Fine Silver"
39.5
3.0
1.0000

SKU

3260

Kraj

US

Producent

Elemetal

Stan

Trochę Używane

Czystość

999

Awers

Profil głowy Indianina i słowo "Liberty"

Rewers

Bizon i słowa "One Troy Ounce 999 fine Fine Silver"

Średnica (mm)

39.5

Średnia Grubość (mm)

3.0

Waga Metalu (ozt)

1.0000
Opinie