Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Szukamy więcej towaru!
Kiedy produkt będzie dostępny
Opis

Krążek Srebrny Pegaz od GoldSilver.com jest jedną z najbardziej unikatowych i najpiękniejszych prywatnie wybijanych krążków, dostępnych na rynku. Jej wartość jest bardzo konkurencyjna a znaczenie inspirujące. Pegaz był często uważany za przyjaciela bogów i pół-bogów, Herkules był często przedstawiany w towarzystwie pegaza. Pegaz był interesującym połączeniem, dzikiej i mocarnej natury konia oraz skrzydeł i wolności ptaka. Lot Pegaza symbolizuje zdolność do przekroczenia ziemskich problemów i przezwyciężenia ich. Pegaz uważany jest za symbol wiedzy, inspiracji i sprawiedliwości.

Na awersie znajduje się Pegaz w locie. Przedstawiony jest w locie, gdy wznosi się ponad chmurami, z promieniami słońca w tle. The scene is surrounded by the year, "2015" and the word "Freedom", which is fitting, given the image evoked by the Pegasus. Warto zauważyć, że promienie słońca przypominają pioruny, podobne do tych dzierżonych przez Zeusa, ojca bogów.

Na rewersie znajduje się Lidyjski Byk i Lew, co przypomina pierwsze prawdziwe monety ludzkości, wybijane w Lydii około 680 p.n.e. Byk i lew otaczają herb podzielony na cztery ćwiartki, każdy z wizerunkiem. Herb jest przyozdobiony słońcem, symbolizującym oświecenie. Below the crest is the symbol for wealth cycles, which closes resembles the symbol for infinity, and in the scroll work is the formula revealed in the video series "Hidden Secrets of Money" by Mike Maloney. The reverse also features the inscription "Free Markets & Free People" and the words "1 Troy Ounce 999 AG GoldSilver.com"

Te krążki są wybijane ze srebra o czystości 999, w przyrostach 1 oz, dzięki czemu są łatwe w sprzedaży i w przystępnej cenie. Ten krążek z pewnością będzie z jednym z najpopularniejszych, nie tylko ze względu na niesamowity design, lecz również niską nadpłatę. Dodaj ten piękny krążek do swojej kolekcji już dzisiaj!

Prosimy zauważyć, że moneta pokazana w filmie jest prawdopodobnie wersją proof.

In multiples of 20 these rounds will ship in a tube.

Specyfikacje
3378
US
Trochę Używane
999
Pegaz w locie nad chmurami, ze słońcem z tyłu otoczonym promieniami oraz słowo "Freedom" i rok "2015"
Lidyjski Byk i Lew podtrzymujące herb podzielony na kwadraty, nakryty gorejącym słońcem oraz słowa "Free Markets & Free People 1 Troy Oz .999 AG GoldSilver.com"
2015
39
0.31
2015
1.0000

SKU

3378

Kraj

US

Stan

Trochę Używane

Czystość

999

Awers

Pegaz w locie nad chmurami, ze słońcem z tyłu otoczonym promieniami oraz słowo "Freedom" i rok "2015"

Rewers

Lidyjski Byk i Lew podtrzymujące herb podzielony na kwadraty, nakryty gorejącym słońcem oraz słowa "Free Markets & Free People 1 Troy Oz .999 AG GoldSilver.com"

Pierwsze Wydanie

2015

Średnica (mm)

39

Średnia Grubość (mm)

0.31

Rok

2015

Waga Metalu (ozt)

1.0000
Opinie