Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Szukamy więcej towaru!
Kiedy produkt będzie dostępny
Opis

Kanadyjski Liść Klonowy z Palladu jest jedną z najczystszych monet z tego metalu na świecie.

Od wprowadzenia przez Royal Canadian Mint w 2005 roku, ta coroczna seria posiada podobny design jak inne monety Liść Klonowy z tej mennicy. Zaprzestano produkowania tej monety w 2007 roku, a następnie wznowiono w roku 2009. Rozpoznawalny na całym świecie symbol Kanady, liść klonowy, jest pokazany na rewersie tej monety bulionowej z palladu, na awersie znajduje się najbardziej aktualny portret Królowej Elżbiety II.

Monety Kanadyjski Liść Klonowy z Palladu są ponadczasowym prezentem, mądrą inwestycją i znakiem prawdziwej narodowej dumy - zdobądź własną część Prawdziwej Północy już dzisiaj.

Te monety mogą być zmatowione, zarysowane lub nosić ślady użytkowania. Rocznik i stan są zależne od aktualnej dostępności.

Specyfikacje
2886
CA
Royal Canadian Mint
Trochę Używane
9995
Królowa Elżbieta II
Liść Klonowy
2005
34
3.85
CAD 50
1.0000

SKU

2886

Kraj

CA

Producent

Royal Canadian Mint

Stan

Trochę Używane

Czystość

9995

Awers

Królowa Elżbieta II

Rewers

Liść Klonowy

Pierwsze Wydanie

2005

Średnica (mm)

34

Średnia Grubość (mm)

3.85

Środek Płatniczy

CAD 50

Waga Metalu (ozt)

1.0000
Opinie