Skip to main content
Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Dostępny
Opis

To monety o najwyższej wartości, wydane przez Royal Canadian mint od połowy lat 70 i przedstawiają szeroką różnorodność obrazów patriotycznych. Te monety zostały wybite jako przedmioty kolekcjonerskie, ale obecnie mają świetną wartość bulionową.

Monety te nie są uważane za czyste, to znaczy 24k lub czystości 995 lub lepszej. These coins have varying purity of 917 or less, but all contain 1 oz of gold actual gold.

Moneta którą otrzymasz może być w kapsule lub nie, może posiadać certyfikat lub nie, może być w oryginalnym opakowaniu menniczym lub nie, może ale nie musi mieć ślady użycia. Moneta, która otrzymasz zapewne będzie różna od tej na obrazku powyżej. Monety te sprzedawane są jako wartość bulionowa, nie jako przedmioty kolekcjonerskie.

The coin you receive will contain 1 oz of actual gold. Design may vary from the one listed in this image.

Specyfikacje
5893
CA
Trochę Używane
9167
Niedostepne
1.0000

SKU

5893

Kraj

CA

Stan

Trochę Używane

Czystość

9167

Rok

Niedostepne

Waga Metalu (ozt)

1.0000
Opinie