Print Logo
Używasz starszej wersji przeglądarki, której nie obsługujemy w pełni. Twoje wrażenia mogą być gorsze, gdyż przywiązujemy wagę do wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Rozważ aktualizację swojej przeglądarki, jeśli masz problemy z używaniem naszej strony internetowej. Dowiedz Się Więcej
Szukamy więcej towaru!
Kiedy produkt będzie dostępny
Opis

These silver bullion bars were made by Johnson Matthey.

Oryginalnie założona w 1817 roku jako Percival Norton Johnson, probierz złota, lecz dołączenie w 1851 roku George'a Mattheya sprawiło, że firma jest tym, co znamy z dnia dzisiejszego. Kiedyś odgrywali dużą rolę w świecie rynku bulionowego, później zdywersyfikowali swą działalność i włączyli różne aspekty obróbki metali i mennictwa. Doceniane na całym świecie ze względu jakość swoich produktów i reputację trwającą już prawie 200 lat, Johnson Matthey jest faworytem wśród sprzedawców bulionu jak i inwestorów.

Te sztabki od Johnson Matthey wykonane są ze srebra próby 999 i ważą 1 kilogram. Wykonane zgodnie z najwyższymi standardami, te sztabki są tym, czego możesz się spodziewać po liderze na rynku metali szlachetnych.

Specyfikacje
3280
US
Johnson Matthey
Trochę Używane
999
Johnson Matthey SLC 999 1 Kilo i unikalny numer seryjny
2014
32.1507

SKU

3280

Kraj

US

Producent

Johnson Matthey

Stan

Trochę Używane

Czystość

999

Awers

Johnson Matthey SLC 999 1 Kilo i unikalny numer seryjny

Pierwsze Wydanie

2014

Waga Metalu (ozt)

32.1507
Opinie